Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn N803 Amsterdam Station Sloterdijk - Paris Bercy Seine
5 bytes verwijderd
,
8 sep 2019 01:58
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|dienstregeling=2019
|lijnnr=N803
|lijncat=803
|route=Amsterdam (NL) - Schiphol (NL) - Den Haag (NL) - Rotterdam (NL) - Zaventem (B) - Brussel (B) - Lille (F) -
Parijs
Paris
(F)
|vervoerder=[[FlixBus]]
|concessie=Niet concessiegebonden
|voorganger=[[Lijn N803 Den Haag Centraal - Paris Porte Maillot|N803]]
}}
'''Lijn N803''' rijdt van Amsterdam via Schiphol, Den Haag, Rotterdam, Zaventem, Brussel en Lille naar
Parijs
Paris
.
==== Dienstuitvoering ====
* Op 6 juli 2017 werd Schiphol in de route opgenomen.
* Op 29 juni 2017 werd het eindpunt van deze lijn verlegd van
Parijs
Paris
, Porte Maillot naar
Parijs
Paris
, Bercy Seine.
* Op een
onbekend
onbekende
datum (voor 29 augustus 2017) verviel de stop in Breda.
{{RouteTopSpoiler | Route via Breda |
{{RouteRijStation | {{Rimg|rsTr}} | Rotterdam|Rotterdam Centraal|Rotterdam, Centraal Station}}
}}
* Op 27 juni 2018 kwamen de halten in Delft en Antwerpen voor deze lijn te vervallen en werd de halte Brussel
-
Zuid aan de route toegevoegd.
{{RouteTopSpoiler | route via Delft |
{{RouteRijStation | {{Rimg|rsTr}} | Den Haag|Den Haag Centraal|Den Haag, Centraal Station}}
Tlp
ap_users
12.575
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie