140.248
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|nacht=ja
|tijdelijk=ja
|route=Nijmegen CS Centraal Station → Malden → Molenhoek → Mook → Plasmolen → Milsbeek → Ottersum → Gennep
|lijnnr=683
|vervoerder=[[Breng]] ([[Hermes]])