=== Dienstregeling ===
* Deze lijn is speciaal ingelegd voor scholieren op het Pius X-College in Bladel.
* In de ochtendspits rijdt er een één rit naar Bladel en in de middagspits rijdt de éé rit naar Valkenswaard.
{{TariefInfo|concessie=Zuidoost-Brabant}}