=== Schoolbus ([[Arriva]]) ===
'''[[Concessie Waterland]]'''
* [[Lijn 608 Purmerend Vuurtorengracht - Edam Busstation|608: Purmerend - Edam Busstation]]
* [[Lijn 614 Monnickendam Swaensborch - Hoorn Oscar Romero|614: Monnickendam > Volendam > Edam > N247 > Hoorn NS - Hoorn Nieuwe Steen]]