Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 9 Groningen Station - Winschoten Station
190 bytes toegevoegd
,
12 apr 2019 20:03
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|lijnnr=9
|route=Goningen - Waterhuizen - Foxhol - Martenshoek - Hoogezand - Sappemeer - Zuidbroek - Scheemda - Heiligerlee - Winschoten
|regio=Oost-Groningen
|vervoerder=[[GADO]]
|lijnsoort=Streekbus
|periode=
iig.
2 oktober 1960 t/m ....
|frequentie_spits=1x/2 uur
|frequentie_dal=1x/2 uur
== Route ==
{{RouteTop| ''<small>Niet alle haltes worden genoemd</small>''
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|0sTr}} |
[[
Groningen|
Groningen|Groningen, Autobusstation
]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Groningen, Veemarkt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Groningen, Borgbrug}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Foxhol, Café Wiardi}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Martenshoek, Sluis}}
{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|rsr}}
| Hoogezand|Hoogezand GADO
| Hoogezand, GADO Wachtkamer}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sappemeer, Parkstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Zuidbroek, Westeind}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Scheemda, Gereformeerde Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Heiligerlee, Standbeeld}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|rsT0}} |
[[
Winschoten|
Winschoten|Winschoten, Autobusstation
]]
}}
}}
=== Geschiedenis ===
In de [[GADO Dienstregeling 1979/1980]] wordt er op deze lijn de gehele week een uurdienst gereden. In de avonduren werd er alleen tussen Noordbroek en Groningen een uurdienst gereden, naar Winschoten werd eens in de twee uur bediend.
Ehh
ap_users
3.901
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie