|land=België
|lijnnr=73
|dienstregeling=20182019
|route=Tielt - Aarsele - Wontergem - Dentergem - Gottem - Grammene - Deinze
|vervoerder=[[De Lijn]]
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Deinze, Gentpoortstraat Grammat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Deinze, Gezellelaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Deinze, Knok}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | Deinze|Deinze|Deinze, Station}}
}}