60.504
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|route=Rotterdam Centraal Station - Alblasserdam - Papendrecht - Sliedrecht - Hardinxveld-Giessendam
}}
'''Lijn 891''' rijdt van Rotterdam Centraal Station via Alblasserdam, Papendrecht en Sliedrecht naar Hardinxveld-Giessendam.
=== Dienstregeling ===
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Rotterdam|Rotterdam Centraal|Rotterdam, Rotterdam Centraal}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rotterdam, Weena}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rXhlrrsMr}} ↓| Rotterdam|Rotterdam Beurs (metro)|Rotterdam, Beurs}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Rotterdam, Stadionweg}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsr}} | Ridderkerk|Ridderkerk Oostendam|Ridderkerk, Oostendam}}