* In de ochtendspits rijden de ritten via Vrouwenparochie naar Oude Bildtzijl en via Alde Leie terug naar Leeuwarden.
* In de middagspits rijden de ritten via Alde Leie naar Oude Bildtzijl en vervolgens via Vrouwenparochie weer terug.
{{TariefInfo|concessie=Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog|nottypekaart1=buurtbus|nottypekaart2=Opstapper|nottypekaart3=Schiermonnikoog|voorverkoop=ja}}
== Route ==