140.971
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 717''' rijdt van Hegebeintum naar Dokkum, Oentsjerk en Ferwert.
{{TariefInfo|concessie=Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog|nottypekaart1=regulier
|nottypekaart2=Schiermonnikoog|nottypeabo1=regulier|nottypeabo2=BTM Overdag}}
== Routes ==