139.122
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=676
=== Dienstregeling ===
* In de ochtend worden twee ritten naar Andel gereden, in de middag twee ritten naar Hank.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Genderen, Bulkstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Genderen, Kelderstraat}}
{{RouteRijPlaats | {{Rimg|rsBr}} | Wijk en Aalburg|Wijk en Aalburg Kromme Nol|Wijk en Aalburg, Kromme Nol}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Wijk en Aalburg, Perzikstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rs0}} | Andel, Prinsentuin College}}
}}
== Geschiedenis ==