'''Lijn 667''' rijdt reed van Kerkdriel via Alem, Rossum en Hurwenen naar Zaltbommel.
=== Dienstregeling ===
*In de ochtendspits rijdt reed één rit vanaf Kerkdriel en één rit vanaf Rossum.
== Route ==
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2017|11 december 2016]] werd de route aangepast. Voortaan werd via Hurwenen naar Zaltbommel station gereden. Bovendien vervielen de ritten in de middag.
Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2019|9 december 2018]] werden zowel de route gewijzigd als de dienstregeling uitgebreid, zodat het vervallen van [[Lijn 49 Kerkdriel Kerkstraat - Andel Hofflaan|lijn 49]] tijdens de schooluren kan worden opgevangen. Voortaan ging [[Lijn 667 Rossum De Vaste Burcht - Zaltbommel SG Cambium|lijn 667]] in beide richtingen rijden en de dienstregeling werd uitgebreid tot drie ritten per richting.