Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Concessie GD (2010-2019)
50 bytes toegevoegd
,
11 apr 2010 12:49
→
Lijnennet
{|class="wikitable vatop" cellpadding="5" cellspacing="0" style="font-size:95%; width:100%;"
|-
! style="background:#e6e9ec; text-align:left; color:#0171bd;"| Lijn
! style="background:#e6e9ec; text-align:left; color:#0171bd;" | Begin- & eindpunt
! style="background:#e6e9ec; text-align:left; color:#0171bd;" | Opmerking
|-
| colspan="3" style="text-align:center; color:#
FFFFFF
e8e8e8
; background-color:#
a12525
96121f
;" | '''Stadsdienst Groningen'''
|-
! style="background:#85837f; color:#FFFFFF;" | Lijn
! style="background:#85837f; color:#FFFFFF;" | Begin- & eindpunt
! style="background:#85837f; color:#FFFFFF;" | Opmerking
|-
| 1 || [[Lijn 1 Groningen, Station Noord - De Wijert Zuid|Groningen, Station Noord - De Wijert Zuid]]
| 15 || [[Lijn 15 Groningen, Centraal Station - Zernike|Groningen, CS - Zernike]]
|-
| colspan="
5
3
" style="text-align:center; color:#
652e00
FFFFFF
; background-color:#
ffb06e
4d5760
;" | '''Stadsdienst Emmen & Assen'''
|-
| 1 || [[Lijn 1 Emmen, Valkenveld - Laan v.d. Marel 2|Emmen, Valkenveld - Laan v.d. Marel 2]]
| 22 || [[Lijn 22 Haren A28/P+R - Groningen P+R Euroborg|Haren A28/P+R - Groningen P+R Euroborg]]
|-
| colspan="3" style="text-align:center; color:#
FFFFFF
e8e8e8
; background-color:#
a12525
96121f
;" | '''Streeklijnen'''
|-
| 10 || [[Lijn 10 Assen Busstation / NS - Winschoten Station|Assen Busstation / NS - Winschoten Station]] ||
| 178 || [[Lijn 178 Groningen Centraal Station - Siddeburen Leeuwerikhoogte|Groningen Centraal Station - Siddeburen Leeuwerikhoogte]] ||
|-
| colspan="3" style="text-align:center; color:#FFFFFF; background-color:#
3b699b
0072bb
;" | '''Qliner'''
|-
| 300 || [[Lijn 300 Groningen CS - Emmen Station NS|Groningen CS - Emmen Station NS]]
| 319 || [[Lijn 319 Groningen CS - Assen Busstation / NS|Groningen CS - Assen Busstation / NS]]
|-
| colspan="3" style="text-align:center; color:#
152352
ffffff
; background-color:#
aafc8d
00b9e2
;" | '''Spits-/Scholierenlijn'''
|-
| 504 || [[Lijn 504 Groningen Busstation Zernike - Drachten Van Knobelsdorffplein|Groningen Busstation Zernike - Drachten Van Knobelsdorffplein]]
| 473 || [[Lijn 473 Stadskanaal Busstation - Ter Apel Busstation|Stadskanaal Busstation - Ter Apel Busstation]]
|-
| colspan="3" style="text-align:center; color:#152352; background-color:#
c0eff2
e7e8ec
;" | '''[[Zomerbus]]'''
|-
| 863 || [[Lijn 863 Groningen Grote Markt - Kollumerpomp Villapark Lauwerszee|Groningen Grote Markt - Kollumerpomp Villapark Lauwerszee]]
Roelof88
ap_users
17.094
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie