| RB || [[München Hbf]] - [[München Pasing]] - Mammendorf - Haspelmoor - Althegnenberg - Mering - Mering-St Afra - Kissing - Augsburg-Hochzoll - Augsburg Haunstetterstrasse - [[Augsburg Hbf]] || [[DB Regio Bayern]] || 1x/uur || Na splitsen gaat één deel verder naar Donauwörth/Treuchtlingen en één deel naar Dinkelscherben/Ulm Hbf.
|-
| RE || [[München Hbf]] - [[München Pasing]] - Mering - Mering-St Afra - Kissing - Augsburg-Hochzoll - Augsburg Haunstetterstrasse - [[Augsburg Hbf]] || [[DB Regio Bayern]] || 1x/uur || Rijdt verder richting [[Ulm Hbf]] en stopt op alle tussengelegen stations.
| RE || [[München Hbf]] - [[München Pasing]] - Geltendorf - Kaufering - Buchloe || [[DB Regio Bayern]] || 1x/2uur || Rijdt op het uur dat de ALEX trein niet rijdt.
|-
| RB || [[München Hbf]] - [[München Pasing]] - Tutzing - Weilheim - Huglfing - Uffing a Staffelsee - Murnau - Ohlstadt- Eschenlohe - Oberau - Farchant - Garmisch-Partenkrichen - Klais - Mittenwald - Scharnitz - Seefeld in Tirol verder naar [[Innsbruck Hbf]] || [[DB Regio Bayern]] || 1x/2 uur || Enkele ritten gecomineerd van/tot Garmisch-Partenkirchen met RB van/naar Reutte in Tirol