139.199
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
*Doordeweeks buiten de vakanties wordt in de daluren en de avonduren tot 21:00 uur 2x/uur gereden tussen Almelo en Goor. Tussen Goor en Borculo wordt dan slechts 1x/uur gereden.
*In de vakanties wordt in de ochtendspits 2x/uur de gehele route gereden en in de middagspits wordt alleen tussen Goor en Borculo 2x/uur gereden. De rest van de dag wordt de gehele route 1x/uur gereden.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Notter, Nijstad}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Notter, Grimberg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{RimgBRimg|rsrrrar}} | Rijssen, Klokkendijk}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rXr}}{{Rimg|rsTr}} | Rijssen|Rijssen|Rijssen, Station}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rXr}}{{Rimg|rsr}} | Rijssen, Stationsdwarsweg}} {{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsrrXr}}{{Rimg|rlr}} | Rijssen, Oude Veemarkt}}{{RouteRijStation| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlr}} | Rijssen|Rijssen|Rijssen, Station}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rXr}}{{Rimg|rlr}} | Rijssen, Oude Veemarkt}} {{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{BRimg|rarr}} | Rijssen, Parkstede}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Rijssen, Schapendijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Rijssen, Reggesteyn/Cattelaar}}
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2018|4 maart 2018]] werd de route vanaf Goor verlengd naar Rijssen en Almelo, hiermee werd een gedeelte van de route van [[Lijn 80 Hardenberg Centrum - Holten Scholengemeenschap|lijn 80]] overgenomen.