|frequentie_spits=1x/uur (middagspits)
|frequentie_dal=1x/uur
|periode=... 9 januari 2005 t/m 13 december 2008|voorganger=[[Lijn 173 Eindhoven Station - Weert Station (2000)]]
}}
'''Lijn 176''' reed van Eindhoven via Leende, Maarheeze, Soerendonk, Budel en Budelerbergen naar Weert. De lijn begon pas na 8.30 te rijden.