|-
| 251
| [[Lijn 251 Alkmaar Station - Sint Maartenszee De GoudvisPetten Plein 194445|Alkmaar - Petten - Sint Maartensvlotbrug - Sint Maartenszee- Petten]]
| Spitsbus
|-
* [[Lijn 239 Hoorn Station - Medemblik Busstation|Lijn 239 (Hoorn - Medemblik)]]: Deze lijn wordt opgeheven en geïntegreerd in lijn 139.
* [[Lijn 250 Den Oever Busstation - Alkmaar Station|Lijn 250 (Den Oever - Alkmaar)]]: De ochtendrit begint voortaan al in Den Oever in plaats van Wieringerwerf. Vanaf Nieuwe Niedorp gaat een extra rit rijden, die ook tijdens de schoolvakanties wordt gereden.
* [[Lijn 251 Alkmaar Station - Sint Maartenszee De GoudvisPetten Plein 1945|Lijn 251 (Alkmaar - Sint Maartenszee)]]: Onder dit lijnnummer rijdt tijdens de spitsuren een snelle buslijn via de N9 tussen Alkmaar, Petten, Sint Maartensvlotbrug en Sint Maartenszee.
=== Buurtbus ===