Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Lijn 45 Kalkar Am Bollwerk - Uedemerbruch Kirche

309 bytes toegevoegd, 1 jun 2018 23:12
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_spits=1x/(2) uur
|frequentie_spits_vakantie=1x/2 uur
|frequentie_dal=1x/(2) uur(deels belbus)|frequentie_dal_vakantie=1x/2 uur(deels belbus)
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur (belbus, tot 13:00)
|route=Kalkar - Neulouisendorf - Keppeln - Uedem (- Uedemerfeld - Uedermerbruch)
=== Dienstregeling ===
*Slechts Buiten de vakantieperiodes rijden de meeste ritten tussen Kalkar en Uedem, slechts een enkele scholierenrit rijdt door van en naar Uedermerbruch; . In de meeste daluren rijden een aantal ritten beginnen en eindigen te Uedem Markt. Tevens rijdt als belbus, waarbij met een enkele scholierenrit rijdt via de halte Roßkampfrequentie van ongeveer 1x/2 uur wordt gereden.*Buiten de schoolvakanties vakantieperiodes rijden er enkele extra ritten van en naar Kehrum; in . In de ochtendspits rijden deze ritten van Kehrum naar Kalkar en in de middag in de omgekeerde richting.*De meeste ritten Enkele scholierenritten rijden via een snelle variant die direct naar Keppeln rijdt, echter rijden enkele scholierenritten de halte Roßkamp of via Neulouisendorf. Ook rijdt er in de middag één rit van naar Uedem naar Keppeln.*Er Doordeweeks en in de vakantieperioden en op zaterdag wordt ongeveer 1x/2 uur geredentussen Kalkar en Uedem via de directe route naar Keppeln. Maar 's middags Doordeweeks wordt er vanuit Kalkar ongeveer 1x/tussen 9:00 en 12:00 uur naar niet gereden richting Uedem gereden. De frequentie is redelijk onregelmatigRichting Kalkar rijdt één rit als belbus.*Op zaterdag wordt 1x/2 tot 13:00 uur gereden; deze waarbij alle ritten rijden direct naar Keppeln en tot Udem Nordwall en rijden als belbusrijden.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Keppeln, Am Steeg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Keppeln, Keppeln}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{BRimg|rlelrrdar}} | }}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Uedem, Keppelner Straße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Uedem, Heiming}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsBr}}{{Rimg|rsB0}} | Uedem|Uedem Nordwall|Uedem, Nordwall}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Uedem, Tönisstraße}}
{{RouteRij| {{BRimg|rral}} | Uedemerfeld, Mühlenstraße}}{{RouteRij| {{Rimg|rerrsr}}{{Rimg|rsrrlr}} | UedemerfeldKehrum, Uedermerfelder WegBruchweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rerrs0}}{{Rimg|rsrrlr}} | UedemerfeldKehrum, MühlenstraßeWöhrmannstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Uedemerfeld, Am Hochwald}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Uedemerfeld, Marienbaumer Straße}}
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie VRR 2017#Dienstregeling 2017 NIAG|30 augustus 2017]] kwam er in de middag een extra rit van Uedem naar Keppeln te rijden.
 
Op [[Dienstregeling concessie VRR 2018#Dienstregeling 2018 NIAG|27 mei 2018]] kwam er een nieuwe routevariant van en naar Kehrum Wöhrmannstraße en werd de halte Uedermerfelder Weg opgeheven.
153.654
bewerkingen

Navigatiemenu