141.171
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=121
|vervoerder=[[Bravo]] ([[Arriva]])
|concessie=West-Brabant (2015-20222025)|materieel=[[VDL Citea]]
|lijnsoort=Streekbus
|materieel=[[VDL Citea|VDL Citea LLE-120]]<br>[[VDL Berkhof Ambassador]]
|periode=13 december 2015
|voorganger=[[Lijn 121 Wijk en Aalburg Kromme Nol - Gorinchem Station|121]], [[Lijn 135 's-Hertogenbosch Centraal Station - Wijk en Aalburg Kromme Nol|135]]
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_spits_vakantie=0-1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdagfrequentie_dal_vakantie=0-1x/uur|route='s-Hertogenbosch - Wijk en Aalburg - Veen - Andel - Giessen - Rijswijk - Woudrichem - Oudendijk - Sleeuwijk - Gorinchem|afbeelding=Lijn 121 Sleeuwijk.jpg|onderschrift='''Lijn 121''' komt aanrijden bij Sleeuwijk Tol Oost.
}}
'''Lijn 121''' rijdt van 's-Hertogenbosch via Wijk en Aalburg, Veen, Andel, Giessen, Rijswijk, Woudrichem , Oudendijk en Sleeuwijk naar Gorinchem.
=== Dienstregeling ===
*De eerste twee ritten richting Gorinchem beginnen bij Tijdens de vakantieperioden wordt alleen tussen Wijk en Aalburg, Kromme Nol. De laatste twee ritten uit en Gorinchem eindigen daargereden.*Op zaterdag wordt alleen tussen deze momenten zijn de ritten gekoppeld aan [[Lijn 135 's-Hertogenbosch Centraal Station - Wijk en Aalburg en Gorinchem geredenKromme Nol|lijn 135]] naar 's-Hertogenbosch.{{TariefInfo|concessie=West-Brabant|nottypekaart1=stadsbus|nottypekaart2=nachtbus|voorverkoop=ja}}
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | 's-Hertogenbosch|'s-Hertogenbosch|'s-Hertogenbosch, Centraal Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, LeeghwaterlaanKoningsweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | 's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Andel, Koningin Emmastraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Andel, Huiswerf}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Giessen, Parallelweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rijswijk, Kruisstraat}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBr}} | Sleeuwijk|Sleeuwijk Tol|Sleeuwijk, Tol Oost}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBr}} | Sleeuwijk|Sleeuwijk Tol|Sleeuwijk, Tol West}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBrrhlBr}}↓ | Sleeuwijk|Sleeuwijk Tol|Sleeuwijk, Tol Oost}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Gorinchem, Ambonstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Gorinchem, Krinkelwinkel}}
== Geschiedenis ==