Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 630 Stellendam Busstation - Middelharnis Gemeentehuis
48 bytes toegevoegd
,
30 apr 2018 19:01
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|route=Stellendam -> Melissant -> Dirksland -> Sommelsdijk -> Middelharnis
|lijnnr=630
|route=Stellendam → Melissant → Dirksland → Sommelsdijk → Middelharnis
|vervoerder=[[TCR]] i.o.v. [[Arriva]]
|concessie=Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2008-2015)
|lijnsoort=Schoolbus
|periode=1 januari 2008 t/m ...
|voorganger=''geen''
|frequentie_spits=2x/ochtendspits
|frequentie_spits_vakantie=
rijdt
reed
niet
}}
'''Lijn 630'''
rijdt
reed
van Stellendam via Melissant, Dirksland en Sommelsdijk naar Middelharnis.
== Route ==
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|0sBr}}↓|
[[
Stellendam|
Stellendam Busstation|Stellendam, Busstation
]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Melissant, Tunneltje}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Dirksland, Staakweg}}
{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|rsBr}}↓|
[[
Dirksland|
Dirksland Ziekenhuis|Dirksland, Ziekenhuis
]]
}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Dirksland, Schelpenpad}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Sommelsdijk, Krakeelstraat}}
Etienne
ap_users
86.969
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie