* [[Lijn 653 Groningen CS - Eelde Terracollege]]
* [[Lijn 658 Groningen CS - Gieten Brink]]
* [[Lijn 659 Emmen Statenweg / Boerschapslaan - Borger P+R / N34]]
* [[Lijn 660 Middelstum, Concordiaplein - Loppersum Station]]
* [[Lijn 662 Uithuizen Station - Loppersum Station]]