|land2=Nederland
|land=België
|dienstregeling=20172018
|lijnnr=430
|route=(Meersel Dreef - Meerle - Meer - Minderhout -) Hoogstraten - Wortel - Merksplas - Turnhout - Oud-Turnhout - Arendonk - Reusel
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Merksplas, Meyenbos}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Merksplas, Koekhoven}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Turnhout, CreamtoriumCrematorium}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Turnhout, Parking Sint-Jozef}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Turnhout, AZ Sint-Jozef}}