|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20172018
|route='''Aalst:''' Stedelijk Ziekenhuis - Erpestraat - Station - Houtmarkt - Oude Abdij
|lijnnr=1
|frequentie_zaterdag=3x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur (tot 21:0005)
|frequentie_avond_zaterdag=1x/uur (tot 22:30)
|frequentie_avond_zondag=rijdt niet
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Aalst, Kreupelveldstraat}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Aalst, Sinte Annalaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalst, VTIV.T.I.}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Aalst, Ledebaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Aalst, Meuleschettestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalst, Houtmarkt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalst, Zwembadlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalst, Zwembad(OVL)}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalst, Wijngaardstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalst, Langestraat}}