|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=0-1x/uur
|frequentie_avond=1x/2 uur (tot 2221:0055)
}}
'''Lijn 73''' rijdt van Nivelles via Bois de Nivelles, Buzet, Rêves, Frasnes-lez-Gosselies, Villers-Perwin, Mellet, Heppignies en Wangenies naar Fleurus.
=== Dienstregeling ===
*Op zaterdag wordt slechts 1x per 2 uur gereden.
== Route ==