|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20172018
|route=Jumet - Lodelinsart - Charleroi - Marcinelle - Couillet - Châtelet
|lijnnr=18
|concessie=Charleroi
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=3x3-4x/uur
|frequentie_dal=3x/uur
|frequentie_dal_vakantie=2x/uur
|frequentie_zaterdag=2x/uur
|frequentie_zondag=2x/uur
|frequentie_avond=1x/uur (tot 2221:0050)
}}
'''Lijn 18''' rijdt van Jumet via Lodelinsart, Charleroi, Marcinelle en Couillet naar Châtelet.