|periode=1 januari 2003 t/m onbekend26 juni 2004 (?)|voorganger=[[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station (-2002)|41]]|opvolger=[[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station|41]]
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
}}
'''Lijn 41''' reed van Kesteren via Aalst, Lienden, Ommeren, Maurik, Zoelmond en Beusichem naar Culemborg.
Tot 31 december 2002 reed [[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station (-2002)|lijn 41]] nog tussen Eck en Wiel en Culemborg en alleen in de spitsrichting. Op 1 januari 2003 werd de lijn opgewaardeerd tot een volwaardige streekbus.
Er werd van maandag t/m vrijdag tussen 06.00 en 19.30 elk uur Kesteren - Culemborg v.v. gereden. Op een later moment werd de lijn vermoedelijk weer omgezet naar een [[Lijn 641 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station|spitsbus]].
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | [[Kesteren|Kesteren|Kesteren, Station NS]]}}
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | [[Culemborg|Culemborg|Culemborg, Station NS]]}}
}}
== Geschiedenis ==
Tot 31 december 2002 reed [[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station (-2002)|lijn 41]] nog tussen Eck en Wiel en Culemborg en alleen in de spitsrichting. Op 1 januari 2003 werd de lijn opgewaardeerd tot een volwaardige streekbus.
Vermoedelijk werd deze lijnvoering op [[Dienstregeling concessie Rivierenland 2004/2005|27 juni 2004]] weer aangepast. De bus werd weer gedegradeerd van een streekbus naar een scholierenlijn en ging net als voorheen weer rijden tussen [[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station|Eck en Wiel]] en Culemborg, met twee ritten in de schoolrichting. Buiten deze tijdstippen moesten reizigers omreizen via Tiel of gebruik maken van de buurtbus.