*In de ochtendspits wordt alleen in de richting van Goes gereden.
*Twee ritten beginnen in Westenschouwen, één in Renesse , één in Zierikzee en drie twee in ZierikzeeGoes.*De ritten rijden naar het Station van Goes of via het Station naar eindhalte Albert Joachimikade.*De laatste rit vanuit Westenschouwen rijdt via Zierikzee Gemeentehuis; de andere ritten doen dit niet.
{{RTop|
{{RRij| Ochtendspits | Westenschouwen Dorp | Goes Albert Joachimikade | 1 }}
Op [[Dienstregeling concessie Zeeland 2015|30 augustus 2015]] werd de dienstregeling van deze lijn aangepast. Er werd vanaf die datum gestopt te Zierikzee Sas, daarnaast werd er een extra rit in de ochtend gereden en werd de halte Sportpunt Zeeland hernoemd naar Albert Joachimikade.
Op [[Dienstregeling concessie Zeeland 2018|10 december 2017]] werden er enkele ritten aan de dienstregeling toegevoegd.