|opvolger=[[Lijn 629 Oude Tonge Busstation - Goes Albert Joachimikade|629]]|frequentie_spits=6-8 ritten8x/dag
|frequentie_spits_vakantie=reed niet
|opvolger=[[Lijn 629 Oude Tonge Busstation - Goes Albert Joachimikade|629]]
}}
'''Lijn 129''' reed van Bruinisse, via Oosterland, Nieuwerkerk, en Ouwerkerk naar Goes.
=== Dienstregeling ===*Slechts de eerste rit in de ochtendspits begon in Oude Tonge, en reed het gehele traject. Vervolgens begon er een rit in Bruinisse, en een rit in Oosterland, welke rechtstreeks naar station Goes reden. Ook waren er in de ochtend nog 2 ritten vanaf Ouwerkerk, die via Nieuwerkerk naar Goes Joachimikade reden, en nog een rit die vanaf station Goes naar de Joachimikade reed.<br>*In de middagspits reden alle ritten op de laatste na van Goes Bergweg naar Bruinisse Dorp. De laatste rit terug reed tot Goes Station.
Op [[Dienstregeling concessie Noord-Zeeland 2013|9 december 2012]] werd de lijn vernummerd naar [[Lijn 629 Oude Tonge Busstation - Goes Albert Joachimikade|629]], om zo te benadrukken dat het om een scholierenlijn ging.