139.122
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|-
| 71
| [[Lijn 71 Zwolle Busstation/NS Station - Emmeloord Busstation|Zwolle - Hasselt - Zwartsluis - Heetveld - Sint Jansklooster - Vollenhove - Kraggenburg - Marknesse - Emmeloord]]
|
|-