141.319
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 74''' reed van Zwolle via Hasselt, Genemuiden en IJsselmuiden naar Kampen.
Tussen Zwolle en Hasselt werd alleen in de (brede) spitsuren gereden. In de daluren begon/eindigde 1x/uur een rit in Genemuiden, deze reed tot Hasselt waar werd aangesloten op ritten van [[Lijn 71 Zwolle Busstation/NS Station - Emmeloord Busstation|lijn 71]].<br>
In de ochtendspits reden een aantal ritten verder naar de Vijverhof en in de middagspits begonnen een aantal ritten bij de Pieter Zandtschool in Kampen.<br>
In de avonduren werd 1x/uur gereden tussen Genemuiden en Hasselt. Op zaterdag werd 1x/uur gereden tussen Kampen en Hasselt.