Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 40 Rotterdam, Centraal Station - Zuidplein
44 bytes toegevoegd
,
17 okt 2017 10:22
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|route=Rotterdam
(Noord)
CS - Rotterdam oostplein
- IJsselmonde - Bolnes - Slikkerveer - Ridderkerk - Rijsoord - Heerjansdam - Barendrecht - Smitshoek - Rotterdam
(Zuid)
Zuidplein
|lijnnr=40
|vervoerder=[[Westnederland]]
'''Lijn 40''' reed van Rotterdam via IJsselmonde, Bolnes, Slikkerveer, Ridderkerk, Rijsoord, Heerjansdam, Barendrecht en Smitshoek naar Rotterdam.
=== Dienstregeling ===
*
In de avonduren en op zondag werd slechts 1x per 2 uur tussen Rotterdam Zuid en Ridderkerk gereden.
== Route ==
Meltrain
ap_users
17.250
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie