'''Lijn 658''' rijdt van Merksem via Brasschaat en Kapellen naar Putte.
=== Dienstregeling ===
*In de ochtendspits rijden er reden twee ritten naar Merksem Burgemeester Nolf: , één rit rijdt vanaf vanuit Putte en één rit vanaf vanuit Kapellen. *In de middagspits rijden reden twee ritten vanaf Merksem Stella Maris naar Putte.*Op woensdag rijdt wordt er reed rond het middaguur één rit van Merksem naar Putte gereden in plaats van de ritten in de middagspits.
De huidige lijnvoering ontstond op '''1 september 2012''' toen [[Lijn 650 Antwerpen Rooseveltplaats - Putte Moretuslei|lijn 650]] niet meer tussen Putte en Antwerpen-Centrum ging rijden, maar tussen Kapellen en Antwerpen-Luchtbal. Daardoor kwam lijn 650 niet meer in het centrum van Merksem. Om scholieren op dat traject tegemoet te komen, ging de nieuwe schoolbus 658 naar Merksem rijden.
Op [[Dienstregeling entiteit Antwerpen 2017|2 oktober 2017]] werd deze buslijn vanwege het (zeer) geringe aantal reizigers opgeheven. De weinige scholieren die gebruik maakten van deze buslijn, kunnen gebruik maken van de bushaltes op de Bredabaan (eventueel in combinatie met overstap op de Fortseenweg) en vervolgens lopen naar het Stella Maris.