|onderschrift='''Lijn 71''' staat bij station [[Haarlem]].
|lijnnr=71
|route=Haarlem Schalkwijk - Haarlem Centrum - Haarlem Station - Bloemendaal - Santpoort (- Driehuis - IJmuiden)
|frequentie_zondag=2x/uur
}}
'''Lijn 71''' reed van Haarlem Schalkwijk via het Centrum, station [[Haarlem]] en Bloemendaal , Santpoort en Driehuis naar SantpoortIJmuiden.
=== Dienstregeling ===
*In de spitsuren werd verder gereden naar IJmuiden Zuid.*In de avonduren werd binnen Haarlem als lijn 72 vaste gereden en reed onder hetzelfde lijnnummer een [[belbus]] van/naar Santpoort.
In de [[NZH Dienstregeling Noord 1974/1975|dienstregeling 1974/1975]] werd dagelijks een halfuurdienst gereden: op weekdagen vanaf 06:00 uur, op zaterdag vanaf 06:30 uur en op zondag vanaf 08:00 uur.
Op [[NZH Dienstregeling Noord 1975/1976|1 juni 1975]] werd de lijn vanaf de Santpoortsedreef verlengd naar het [[Lijn 71 Haarlem Winkelcentrum Schalkwijk - IJmuiden Velserduinplein|Velserduinplein]] in IJmuiden met behoud van route en dienstregeling.
Vanaf een onbekend moment ging in de avonduren een [[belbus]] rijden.