154.487
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
*Standaard wordt er een uursdienst gereden, echter rijdt er in de ochtendspits één extra rit tussen de Siemensstraße en het Bahnhof en één extra rit van Weißes Tor naar het Bahnhof.
*In de avonduren wordt alleen gereden tussen de Siemensstraße en het Bahnhof.
*Alle ritten tussen de Siemensstraße en Bahnhof rijden als belbus met , uitzondering hierop zijn twee retourritten in zowel de ochtend- als middagspits en de extra rit van een enkele rit Kleve Bahnhof naar de Siemensstraße in de ochtendspits.
== Route ==
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie VRR 2017#Dienstregeling 2017 NIAG|11 december 2016]] werd de halte Realschule hernoemd in Hoffmannallee.
Op [[Dienstregeling concessie VRR 2017#Dienstregeling 2017 NIAG|30 augustus 2017]] werd het aantal vaste ritten tussen Kleve Bahnhof en de Siemensstraße uitgebreid. Voortaan werden er in zowel de ochtend- als middagspits twee vaste retourritten inclusief een extra rit als vaste lijndienst gereden in plaats van de enkele vaste rit in de ochtendspits.