|-
| 97
| [[Lijn 97 Alkmaar Station NS - Leeuwarden Autobusstation - Alkmaar AutobusstationStation NS|Leeuwarden - Franeker - Harlingen - Kop Afsluitdijk - Den Oever - Wieringerwerf - Middenmeer - Alkmaar]]
|
|-
|-
|colspan="3" align="center"|
===== Buurtbus =====
|-