|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur(tot 22:00)
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur
|frequentie_zondag=1x/2 uur
|afbeelding=Lijn22 Dst.JPG
|onderschrift='''Lijn 22''' bij het station in [[Diest]].
}}
[[Afbeelding:Lijn22 Dst.JPG|290px|thumb|right|'''Lijn 22''' bij het station in [[Diest]].]]
'''Lijn 22''' rijdt van Tienen via Oplinter, Neerlinter, Budingen, Geetbets, Kortenaken en Halen naar Diest.
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Diest, Euro Shoe}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Diest, Atheneum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsrrhlr}} | Diest, Weerstandsplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Diest, Sint-Jacobsplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Diest, Weerstandsplein}}
{{RouteRijStation| {{BRimg|raT0}} | Diest|Diest|Diest, Station}}
}}