140.967
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_spits=3x/uur
|lijnlogo=U70 Düsseldorf.png
|route=Düsseldorf Hauptbahnhof - Düsseldorf Belsenplatz - Düsseldorf Lörick - Büderich - Osterath - Krefeld Hauptbahnhof - Krefeld Rheinstraße
}}
'''Lijn U70''' rijdt van Düsseldorf Hauptbahnhof via Belsenplatz, Lörick, Büderich en Osterath naar Krefeld.