=== Dienstregeling ===
*Oude Miede werd alleen éénmaal in de ochtendspits richting Hurdegaryp aangedaan en in de middagspits ook 1x in beide richtingen.
*De Sinderhoven in Hurdegaryp werd slechts tweemaal per richting aangedaan.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Oude Miede, Oude Miede}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Oude Miede, Oud Deel}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarrrdear}} | Kleine Geest, Kleine geest}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Tytsjerk, Noarderein (''voorheen: Buorren'')}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Swarteweisein, Swarteweisien}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Hurdegaryp, Sinderhoven}}{{RouteRijStation| {{RimgBRimg|rsT0raT0}} | Hurdegaryp|Hurdegaryp|Hurdegaryp, Station}}
}}
== Geschiedenis ==
Het verloop van deze lijn is onbekend.
Vanaf [[FRAM Dienstregeling 1989/1990|28 mei 1989]] gingen een tweetal ritten per richting, ook op zaterdag, niet meer via Swarteweisein rijden. Daarvoor in de plaats gingen deze ritten voortaan het winkelcentrum Sinderhoven in Hurdegaryp bedienen. De rest van de dienstregeling wijzigde niet.