|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20162017
|lijnnr=701
|route=''Belbus:'' Diest - Molenstede - Bekkevoort
| Nijverheidslaan || Palmboomstraat || Rustoord
|-
| Schotlandstraat || Sint-Annastraat (Hasseltse PoortHasseltsepoort) || Sint-Jacobsplein
|-
| Sint-Jansplein || [[Diest|Station (perron 7)]] ||