59.924
bewerkingen
Wijzigingen
→Lijnennet
| [[Lijn 10 Almere, P.I. Almere - Station Poort|De Vaart - Molenbuurt - Station Buiten - Tussen de Vaarten - Sallandsekant - Danswijk - Busstation 't Oor - Gooisekant - Station Poort]]
|
|-
| 14
| 17
| [[Lijn 17 Almere, Sallandsekant - Nobelhorst|Sallandsekant - Nobelhorst]]
| Ook tijdens lunchurenSpits en middaguur
|-
| colspan="2"|