'''Lijn 41''' reed van de Heerehage in Heerenveen naar Balk via Oudehaske, Haskerhorne, JoreJoure, Scharsterbrug, Huis ter Heide, St. Nicolaasga, Spannenburg, Tjerkgaast, Sloten en Wijckel..Tussen Heerenveen Heerehage en Heerenveen Autobusstation werd alleen doordeweeks gereden, enkele ritten gingen ook langs ziekenhuis de Tjongerschansnaar Balk.
=== Dienstregeling ===
*Het traject tussen het Station en Heerenhage werd alleen van maandag t/m zaterdag overdag enkele malen gereden.