Op [[NBM Dienstregeling 1968/1969|26 mei 1968]] werden in de spitsuren enkele sneldienstritten aan de dienstregeling toegevoegd, die onderweg maar op een beperkt aantal haltes stoppen. In de ochtendspits gingen drie ritten van Rhenen naar Utrecht rijden, twee ritten van Rhenen naar Arnhem en tenslotte één rit van Utrecht naar Rhenen. In de middagspits gingen twee ritten van Arnhem naar Rhenen rijden en drie ritten van Utrecht naar Rhenen. In de meeste gevallen stopten deze ritten in Utrecht, Rhenen en Arnhem op alle tussengelegen haltes en daarbuiten (vaak) op slechts één halte per plaats.
Op [[NBM Dienstregeling 1969/1970|1 juni 1969]] werd in de ochtendspits een nieuwe sneldienstrit van Doorn naar Utrecht toegevoegd en in de middagspits gingen ook twee nieuwe sneldienstritten van Arnhem naar Wageningen rijden.
Op [[CN Dienstregeling 1976/1977|17 oktober 1976]] werd de frequentie Utrecht en Amerongen verhoogd naar een kwartierdienst. De extra toegevoegde ritten gingen op dit traject echter als sneldienst rijden en stopten maar bij een beperkt aantal haltes. Hierdoor gold bij het vertrekpunt nog wel een mooie kwartierdienst, maar werd deze naar verloop steeds schever.