141.068
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=3x/dag
}}
'''Lijn 830''' rijdt van Renesse via Ellemeet, Scharendijke, Den Osse, Brouwershaven, Zonnemaire, Dreischor, Sirjansland, Bruinisse, Ouwerkerk, Zierikzee, Serooskerke, Burghsluis, Neeltje Jans, Westenschouwen, Burgh , Haamstede en Nieuw Haamstede weer terug naar naar Renesse.
=== Dienstregeling ===