Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 165 Aywaille Gare - Hamoir Route de Xhignesse
51 bytes toegevoegd
,
29 mrt 2017 18:11
k
Onderaannemers
|route=Aywaille - Xhoris - Saint-Roch - Comblain-la-Tour - Comblain-Fairon - Hamoir
|lijnnr=165
|vervoerder=
[[Cie des Autobus Liégeois]], [[Satracom]] i.o.v.
[[TEC]]
|concessie=Liège-Verviers
|lijnsoort=Streekbus
Ezra
ap_users
1.396
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie