== Bijzonderheden ==
*Trein '''4576''' begon doordeweeks al in [[Namur]] en reed als stoptrein tot [[Tamines]], maar stopte niet in [[Ham-sur-Sambre]].*Trein '''4578''' reed doordeweeks altijd naar [[Wavre]], stopte als enige wel wél in [[Limal]] en reed nog verder naar [[Basse-Wavre]] ten behoeve van scholieren.
*Gedurende de zomerperiode reden enkele treinen in de drukste richting van/naar Wavre.
*In het weekeinde werd alleen tussen Ottignies en Charleroi gereden met een frequentie van 1x per 2 uur.