Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 608 Drunen Prins Hendrikstraat - Andel Prinsentuin College
12 bytes toegevoegd
,
19 mrt 2017 12:23
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=608
|route=Drunen - Elshout - Oud Heusden - Kromme Nol - Andel
|vervoerder=
[[Bravo]] (
[[TCR]] i.o.v. [[Arriva]]
)
|concessie=West-Brabant (2015-2022)
|materieel=
Regenmaker
bureaucraten
,
beheerders
140.778
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie