140.522
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|buitenland=ja
|lijnnr=62
|dienstregeling=20152017
|route=Brugge - Assebroek - Sint-Kruis - Moerkerke - Middelburg
|land=België
|concessie=West-Vlaanderen
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=1-2x7x/dag|frequentie_spits_vakantie=5x/dag|frequentie_dal=1x/woensdagdag
}}
'''Lijn 62''' rijdt van Brugge via Vivenkapelle en Moerkerke naar Middelburg (België).
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|0sBr}} | Brugge | Brugge 't Zand | Brugge, 't Zand }}{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | Brugge | Brugge | Brugge, Station }}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Brugge, Katelijneparking}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Brugge, Katelijnepoort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Brugge, Gentpoort}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Moerkerke, Nieuw Dorp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Moerkerke, Kruispunt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Moerkerke, JacxenbrugJackxenbrug}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Moerkerke, De Eendracht}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Moerkerke, De Hoorn}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Moerkerke, Sint-Ritakerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Moerkerke, De Stropijp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Moerkerke, Weg op Middelburg}}