Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 21 Valkenswaard Markt - Geldrop Ziekenhuis
15 bytes toegevoegd
,
3 jan 2017 14:31
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=21
|route=Valkenswaard - Leende - Heeze - Geldrop
|vervoerder=
[[CTS]] i.o.v.
[[Hermes]]
|concessie=Zuidoost-Brabant (2017-2026)
|lijnsoort=Streekbus
Busfannl
102
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie