'''Lijn 601''' rijdt van Beverwaard via Bolnes, Slikkerveer, Ridderkerk en Rijsoord naar Barendrecht.
===Dienstregeling===
*Tijdens de daluren en op zaterdag tussen 11:00 en 16:00 wordt elk uur het volledige traject gereden.
*Tijdens de ochtendspits wordt elk half uur gereden, maar alleen tussen Ridderkerk De Riederborgh en Barendrecht Gemenetehuis. Hierbij wordt in Barendrecht niet via Lavendelhof gereden.
*Tijdens het einde van de middagspits wordt eveneens niet via Lavendelhof gereden en is er kortstondig een halfuurdienst tussen Slikkerveer De Schans en Barendrecht.
*Enkele ritten aan het begin en einde van de dag rijden alleen tussen Slikkerveer De Schans en Barendrecht.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Bolnes, Huys ten Donck}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Slikkerveer, Randweg}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsVr|png}}{{Rimg|0sVr|png}} | Ridderkerk|Ridderkerk De Schans|Slikkerveer, De Schans}}{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrarr}} | Slikkerveer, Churchillplein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Slikkerveer, Juliana van Stolbergstraat}}
Op [[Dienstregeling concessies Rail & Bus Rotterdam 2015|13 april 2015]] werd de route in Barendrecht, op verzoek van reizigers en bewoners uit de Oranjewijk, gewijzigd. Komende vanaf station [[Barendrecht]] rijdt de bus voortaan via de Prins Hendrikstraat naar de Binnenlandse Baan, om daar weer de normale route op te pakken.
Met ingang van [[Dienstregeling concessies Rail & Bus Rotterdam 2017|11 december 2016]] is binnen Barendrecht de route licht gewijzigd om de omgeving rond de Lavendelhof ook per bus te ontsluiten.
=== Voormalige route binnen Barendrecht (13-04-2015 t/m 10-12-2016) ===
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}} | [[Barendrecht|Barendrecht, Station (westzijde)]]}}