31.520
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
|voorganger=[[Lijn 602 Nieuwkuijk Bosscheweg - Andel Prinsentuin College (-2014)|604]]
}}
'''Lijn 602''' rijdt van Drunen via Nieuwkuijk via , Vlijmen, Haarsteeg, Herpt, Heusden en Kromme Nol naar het Prinsentuin College te Andel.
===Dienstregeling===