'''Lijn 43''' rijdt van Tiel via Wadenoijen naar Geldermalsen.
Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2011|12 december 2010]] werden de beide losse concessie [[Concessie Achterhoek|Achterhoek]] en [[Concessie Rivierenland|Rivierenland]] samengevoegd tot de nieuwe concessie [[Concessie Achterhoek-Rivierenland|Achterhoek-Rivierenland]]. Na de aanbesteding was deze gewonnen door [[Arriva]], die aanvankelijk alleen de busdiensten overnam. De treinen in dezelfde regio worden pas in 2013 overgenomen.<br>Op deze datum werd de dienstregeling uitgebreid met [[belbus]]ritten in de avonduren en het weekeinde. Dit hield in dat voor de ritten minimaal één uur van tevoren gereserveerd moest worden. De route bleef verder ongewijzigd.
== Geschiedenis Tiel Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek- Geldermalsen ==De volgende lijnen hebben gereden tussen Rivierenland 2017|11 december 2016]] werd deze buslijn opgeheven, vanwege, de al jarenlange, slechte bezettingen. Binnen Tiel en Geldermalsen via Wadenoijen:*werd de route overgenomen door [[Lijn 45 Rhenen V.V.V. Kantoor 46 Tiel Passewaaij - Geldermalsen Culemborg Station|lijn 46]] (in ieder geval '76/'77 t/m '88/'89)*en binnen Geldermalsen werd de route overgenomen door [[Lijn 47 Tiel Station Geldermalsen Poppenbouwing - Gorinchem Station|lijn 47]] (in ieder geval '97/'98, mogelijk tot 31 december 2002)*. Tussen Tiel en Wadenoijen ging de hele week een nieuwe [[Lijn 43 243 Tiel Station - Geldermalsen Station (1 januari 2003 t/m ''heden'')Wadenoijen Kanaalbrug|belbus]] rijden.